NutriMix morky 1kg

Kód: 0017
Neohodnotené
€3,80 €3,17 bez DPH
Momentálne nedostupné

NutriMix Morky je minerálne krmivo na zebezpečenie optimálnej hladiny minerálnych látok, vitamínov a aminokyselín pre odchov moriek, kačiek a hydiny brojlerového typu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika: Kompletná prísada biologicky účinných látok do krmiva.

 
 Zloženie: Vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín K3, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, vápnik, fosfor, sodík, železo, meď, zinok, mangán, jód, selén, niacín, pantotenan vápenatý, cholín, DL-metionín, L-lyzín HCL. 
 
 Dávkovanie
morky do 8 týždňov veku 30 - 60 g na 10 kusov a deň 1 - 2 polievkové lyžice, morky nad 8 týždňov veku 60 - 90 g na 10 kusov a deň 2 - 3 polievkové lyžice.
 
Indikácie: kompletná kŕmna prísada Nutrimix je určená pre drobnochovateľov a maloodchovy. Pridáva sa do kŕmnej dávky pre morky, ktorú tvoria prevažne obilné šroty, kuchynské zvyšky a ďalšie vlastné krmivá.
 
 Zloženie Nutrimix-u a v ňom obsiahnuté biologicky účinné látky, t.j. vitamíny, minerálne látky, lyzín, metionín a kŕmna soľ umožňujú chovateľom doplniť neplnohodnotnú kŕmnu dávku na potrebnú úroveň. Táto optimalizovaná výživa zaisťuje životaschopnosť a dobrý zdravotný stav moriek, podstatne zvyšuje prírastky hmotnosti a zlepšuje využitie prijatého krmiva.
 
 Spôsob použitia: Nutrimix sa podáva zvieratám denne podľa doporučeného dávkovania rovnomerne zamiešaný do krmiva. Na začiatku odchovu alebo výkrmu používajte nižšiu odporúčanú dávku Nutrimix-u a postupne zvyšujte podľa veku moriek až na hornú odporúčanú dávku Nutrimix-u.
 
 Poznámka: 1 polievková lyžica obsahuje cca 30 g prípravku.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny, minerály, doplnky
Hmotnosť: 1 kg