Krmivo pre ovce a kozy granulované 25kg

Kód: 2847
33 hodnotení
€16 €13,33 bez DPH
Skladom

Doplnkové krmivo vo forme granúl je určené pre ovce a kozy vo veku od 100 dní. Taktiež je vhodné podávať ho bahniciam 3-4 tyždne pred obahnením a v období dojčenia kedy zabezpečuje zvyšenú tvorbu mlieka. Skrmuje sa v suchom stave ako doplnok k základnej kŕmnej dávke, zloženej z objemového hospodárskeho krmiva, t.j. pastva, seno, senáž. Toto doplnkové krmivo je určené na zabezpečenie potrebných živín ktoré sa nenachádzajú v základnej kŕmnej dávke. Neobsahuje geneticky modifikované organizmy, je bez GMO. 

Krmivo je vhodné pre: ovce, kozy, bahnice

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie:

Jačmeň, pšeničné otruby, pšenica, sojový extrahovaný šrot BEZ GMO, slnečnicový extrahovaný šrot, repkový extrahovaný šrot, kukurica, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, premix doplnkových látok na výrobu doplnkového krmiva na výkrm jahniat, dihydrofosforečnan vápenatý monohydrát

Doplnkové látky

Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E(α-tokoferol), Železo (uhličitan železnatý), Jód (jodičnan vápenatý), Kobalt (uhličitan kobaltnatý), Meď (síran meďnatý), Mangán (oxid manganatý), Zinok (oxid zinočnatý), Selén (seleničitan sodný)

Minimálna doba použitia je 4 mesiace od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá
Hmotnosť: 25 kg